ÖVRIGT / Diverse / Champagnekylare 7267684
nr 726 7684
Champagnekylare
1800-tal, intarsia, mässingsinsats, längd: 30, djup: 30, höjd: 46
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 21 november 2011
kl 17:07:08
1.000 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.800 kr