Ã–VRIGT / Diverse / Champagnekylare 7267684

nr 726 7684

Champagnekylare

1800-tal, intarsia, mässingsinsats, längd: 30, djup: 30, höjd: 46

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 21 november 2011
kl 17:07:08